Suderinamumo testas Darbo pasiūlymai Apie mus Komandos
KOMANDOS
Net ir pristatant džiaugsmą gali kilti klausimų. ☺ Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra čia tam, kad atsakytų į visus klausimus ir nuramintų – nesvarbu, raštu ar žodžiu. Nes sklandi jūsų patirtis – mums pats didžiausias džiaugsmas!

63881 – tiek skambučių ir laiškų mūsų privačius bei verslo klientus aptarnaujanti komanda sulaukė per paskutines Kalėdas! Intensyvus dovanų metas mūsų klientams, intensyvus metas ir mums. ☺

Džiaugsmo kupina klientų aptarnavimo komanda rūpinasi

Klientų konsultavimu

Susidūrėte su netikėta situacija ir nežinote, kaip elgtis? Mūsų klientų aptarnavimo komanda padės atsakyti į visus klausimus telefonu ar laišku!

Klientų aptarnavimo įrankių priežiūra

Į tam tikrus klausimus jums atsakyti gali mūsų virtualus asistentas. Kad rastumėte visą būtiniausią informaciją greitai – pasirūpina mūsų šauni komanda.

Problemų sprendimu

Tam, kad visos situacijos būtų išspręstos, mūsų klientų aptarnavimo komanda pasitelkia ne ką kitą kaip tik kūrybiškumą!

Sklandžia klientų patirtimi

Mums rūpi ne tik atsakyti į iškeltus klausimus, bet ir ieškoti problemos priežasčių, taip užtikrinant, jog su panašiais iššūkiais daugiau niekam nebetektų susidurti.
Darbo pasiūlymai

Šiuo metu skelbimų nėra

Neradai tinkamos darbo pozicijos?

Vis tiek drąsiai siųsk savo gyvenimo aprašymą. Atsiradus darbo vietai, kuri atitiktų tavo patirtį bei įgūdžius - mes būtinai su tavimi susisieksime!
Pateik gyvenimo aprašymą
Pateik gyvenimo aprašymą
Drąsiai siųsk savo gyvenimo aprašymą. Atsiradus darbo vietai, kuri atitiktų tavo patirtį bei įgūdžius - mes būtinai su tavimi susisieksime!
Omniva kontaktai
Paštomatai dirba 24/7
Klientus aptarnaujame:
I-V - 8.00-19.00
VI - 9:00-15:00
VII - nedirbame
Susisiekite su mumis
© 2024 Omniva, Visos teisės saugomos